Innowacje, które usprawnią działalność firm

ITMAGINATION nie tylko pomaga swoim partnerom wznieść biznes na wyższy poziom, dzięki oferowanym rozwiązaniom, ale też uważnie śledzi tendencje na wielu rynkach, aby móc możliwie szybko zaoferować najnowsze rozwiązania z branży IT. W ten sposób firmy mogą wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów szybciej niż konkurencja.

Cenione rozwiązania

ITMAGINATION ma opinię nie tylko zaufanego partnera, ale też eksperta z zakresu IT. Wszystko dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wdrożonych dotychczas rozwiązaniom w różnych organizacjach. Świetnym przykładem jest duża liczba realizacji dla sektora bankowego. Efektywne projekty zostały docenione przez partnerów, którzy zwracali uwagę na profesjonalizm oraz dobrze dobrany zespół specjalistów, dzięki czemu wdrażane były efektywne projekty. Zwracano także uwagę na elastyczność prowadzonej współpracy oraz to, że długofalowa kooperacja pozwala na osiągnięcie optymalnych wyników.

Nowe możliwości personalizacji

Od jesieni bieżącego roku pozabankowi dostawcy usług płatniczych (TPP), będą mieli możliwość wglądu w rachunki bankowe klientów, którzy wyrażają na to zgodę oraz inicjowania płatności w ich imieniu. Według opinii ITMAGINATION wdrożenie w życie dyrektywy PSD2 nie zrewolucjonizuje rynku usług finansowych, jednak może wpłynąć na wzrost konkurencyjności poprzez mikropersonalizację ofert.

Z przeprowadzonych przez KPMG oraz ZBP badań wynika, że ponad połowa badanych banków widzi w standaryzacji dostępu do rachunków możliwość otwarcia na wiele rynków Unii Europejskiej jednocześnie. Pozwoli to na dopasowanie ofert do indywidualnych potrzeb klienta, co da większe prawdopodobieństwo skorzystania z konkretnej usługi.

Przykładem może być propozycja oferty dwutygodniowego ubezpieczenia AC po dokonaniu rezerwacji wakacji przez klienta poruszającego się własnym autem.

Opinie ITMAGINATION dotyczące tego typu rozwiązań są bardzo przychylne. Jak mówią specjaliści z firmy, bank – dzięki aplikacji mobilnej – może ułatwić klientowi wiele działań. Jednym z nich jest wnioskowanie o pożyczkę poprzez szybką, automatyczną ocenę zdolności kredytowej bez konieczności dołączania szeregu dokumentów. Idąc dalej, można spłacać zaciągnięty kredyt z poziomu aplikacji, która będzie nam o tym sama przypominała, dzięki czemu nie będą powstawać zaległości.

PSD2 jest zatem pomocne zarówno firmom, jak i klientom. Nie tylko pozwala na usprawnienie wielu działań, ale też daje możliwość wyczucia odpowiedniego momentu zaproponowania konkretnej oferty.

Zaufaj tym, którzy już skorzystali

W przypadku ITMAGINATION opinie są więcej niż pozytywne. Firma słucha potrzeb swoich partnerów i proponuje rozwiązania technologiczne, które w najbardziej efektywny sposób pozwolą na rozwinięcie potencjału organizacji. Wszystko dzięki ludziom delegowanym do pracy przy danym projekcie. Wyspecjalizowana grupa fachowców doskonale wie, jak wdrożyć zmiany oraz wsłuchuje się w głos wspomaganej instytucji. Dzięki temu realizacja planu przebiega w sposób sprawny i efektywny. Outsourcing kompetencji pozwala osiągnąć bezpieczny i wiarygodny model biznesowy oparty na partnerstwie, zaufaniu oraz dążeniu do postawionego wcześniej celu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *