System Partnerski Bankier.pl nominowany do „Loan Magazine Awards 2018”

System Partnerski Bankier.pl znalazł się wśród 5 najlepszych partnerów sprzedaży online na rynku pożyczek pozabankowych oraz szeroko rozumianego rynku Fintech „Loan Magazine Awards 2018”.

„Loan Magazine Awards” zostaną przyznane po raz czwarty i nagrodzą instytucje pożyczkowe oraz firmy, które dzięki swoim rozwiązaniom wspierają funkcjonowanie branży. Jury doceni innowacyjność oraz wielkość i różnorodność produktów oferowanych przez uczestników konkursu.

– To ogromne wyróżnienie dla naszej platformy. Znaczenia dodaje mu fakt, że po raz kolejny staniemy w szranki z czterema najlepszymi partnerami sprzedaży online. Cieszymy się, że nasze wieloletnie wysiłki są doceniane – komentuje nominację Paweł Kozorys , szef Systemu Partnerskiego Bankier.pl należącego do spółki Bonnier Business Polska.

Serwis Bankier.pl należący do Bonnier Business Polska Sp. z o.o. to jeden z największych portali finansowych w Polsce. W 2003 roku stworzony został pionierski program afiliacyjny System Partnerski Bankier.pl.

System Partnerski jest platformą transakcyjną, dzięki której każdy, kto na swoich serwisach www poleca produkty współpracujących reklamodawców – otrzymuje wynagrodzenie. Z platformy korzysta ponad 21 tysięcy wydawców i niemal 100 dużych reklamodawców.

Zapraszamy do przedruku i powielania informacji prasowej z powołaniem się na źródło Bankier.pl!

System Partnerski Bankier.pl nominowany do „Loan Magazine Awards 2018”
Rate this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *