Terminale płatnicze dla taksówkarzy

Polacy chcą płacić bezgotówkowo i robią to coraz częściej. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to duża wygoda i bezpieczeństwo. Zwłaszcza przy większych transakcjach, gdy nie trzeba nosić przy sobie dużej gotówki. Płatność kartą to również szybsze zakupy – nie trzeba szukać odpowiedniej kwoty, sprzedawca nie musi odliczać reszty – wystarczy przyłożyć kartę i już – gotowe. To duży plus, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w dzisiejszych czasach wszyscy się wszędzie śpieszą.

Nic więc dziwnego, że coraz więcej przedsiębiorców inwestuje w terminale płatnicze. Można z nich korzystać w sklepach małych i większych, w restauracjach, na poczcie, w urzędach, a także w taksówkach.

To naprawdę duże udogodnienie dla korzystających z takiego środka transportu. Wystarczy przypomnieć sobie ile razy przed wyjściem trzeba było sprawdzić czy w portfelu jest wystarczająca ilość gotówki, żeby pojechać i wrócić taksówką. To mało komfortowe, zwłaszcza, że jest coraz więcej osób, które gotówki w ogóle nie noszą przy sobie. Gdy pojawia się nagła konieczność skorzystania z taksówki trzeba szukać bankomatu. To nie jest zbyt wygodne i zabiera czas.

Dlatego bardzo nas cieszy, że również korporacje taksówkowe tak licznie korzystają z terminali płatniczych.

To duży ukłon również w stronę zagranicznych turystów. Umożliwiając dokonanie płatności w walucie karty taksówkarz zwiększa swoje szanse, że to właśnie z jego usług skorzysta zainteresowany.

Przenośne terminale płatnicze

Na rynku dostępne są terminale w wersji stacjonarnej i przenośnej. Te drugie świetnie się sprawdzą właśnie w taksówkach. Nowoczesne terminale dają na przykład możliwość szybkiego ładowania poprzez ładowarkę samochodową. To również duża wygoda i komfort, że terminal się nie rozładuje i można pracować przez kilkanaście godzin. Taki terminal kupisz od lidera we wdrażaniu nowych technologii firmy DASOFT . Kontakt ułatwia strona internetowa dasoft.com.pl.

Terminale płatnicze w taksówkach to świetne rozwiązanie zarówno dla klientów jak i taksówkarzy. Zapewnia szybką i sprawną zapłatę, bez konieczności odliczania ustalonej kwoty i wydawania reszty. To absolutny standard, którego oczekują nowocześni konsumenci. Całe szczęście, że coraz więcej taksówkowych korporacji dołącza do programu Polska Bezgotówkowa i decyduje się instalacje terminali w swoich samochodach.

Dzięki temu podróżowanie taksówkami może być jeszcze przyjemniejsze. I jest wtedy więcej czasu na to by porozmawiać z przemiłym Panem taksówkarzem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *